Reklama zimą

Promocja firmy wśród turystów i sportowców to nasze główne założenie.

Człowiek wypoczęty i szczęśliwy, który robi to, co kocha, jest otwarty na nowy przekaz. Do tej grupy zaliczają się też turyści zimowi i narciarze. Bo dobra reklama sprawdzi się bez względu na porę roku. Reklama na plaży wydaje się być idealnym wyborem na przyciągnięcie uwagi turystów, jednak zima jest pod tym względem równie atrakcyjna. Stoki i ośrodki narciarskie są wymarzonym miejscem na umieszczenie nośników i reklam zewnętrznych.

Zimowe nośniki reklamowe

Nośniki reklamowe, które wykorzystujemy zimą, są sprawdzonymi przez nas rozwiązaniami. Proponujemy: billboard na stoku, ławeczkę reklamową i tablicę reklamową. Możemy także podjąć się organizacji eventu zimowego. Jesteśmy doświadczonym zespołem, a dobieranie nośników do lokalizacji to nasza specjalność. Zawsze są one odpowiednio wyeksponowane i czytelne. A dzięki temu pomożemy dotrzeć do nowych odbiorców.

Reklama na stokach narciarskich

Zimą najlepiej sprawdza się reklama w ośrodkach narciarskich i zewnętrzna na stokach narciarskich. Wykorzystujemy tu z powodzeniem:

  • reklamę na oparciu krzesełka wyciągu narciarskiego,
  • pas reklamowy w bramce lub przejściu na stoku,
  • wyklejenie zewnętrzne wagonika gondoli.

Współpracujemy z wieloma stacjami narciarskimi, które będą doskonałym miejscem na Twoją reklamę. A atmosfera przyjemnego wypoczynku pomoże narciarzom w poznaniu Twojej firmy. Dlatego warto wykorzystać wyjątkowe, zimowe warunki otoczenia.

CZAS KAMPANII od 20.12 do 31.03