o nas

Twoja marka zasługuje na rozgłos

Jeśli szukasz atrakcyjnej przestrzeni na reklamę swojej firmy, to trafiłeś pod odpowiedni adres. Specjalizujemy się w prezentacji marek w aurze sportu i rekreacji. Begra prowadzi kampanie wszędzie tam gdzie można liczyć na zrelaksowanego odbiorcę, gotowego na przyjmowanie nowych informacji. Twoją reklamę zaprezentujemy na górskim stoku narciarskim,  miejskim lodowisku, w termach, na basenie czy przy nadmorskiej, mazurskiej plaży.

Misją firmy Begra jest pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji i atmosfery w jakiej zaprezentuje się Twoja marka. Poprowadzimy produkcję, montaż, dokumentację zdjęciową, a nawet monitoring nośników. A jeśli preferujesz eventy i bardziej aktywną promocję, zapewnimy kompleksową usługę. Każdym z Twoich pomysłów zajmiemy się indywidualnie.

Realizacja projektu reklamowego odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami, terminowo i w przyjemnej atmosferze. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i rozległym kontaktom zapewniamy duży wybór prestiżowych lokalizacji, wysoką jakość usługi i formę atrakcyjną dla odbiorców, czyli Twoich potencjalnych klientów. Jeśli chcesz zareklamować się w aurze sportu i rekreacji, zapraszamy do współpracy.