7 września 2017

Reklama zimą

Promocja firmy wśród turystów i sportowców to nasze główne założenie. Człowiek wypoczęty i szczęśliwy, który robi to, co kocha, jest otwarty na nowy przekaz. Do tej grupy zaliczają się też turyści zimowi i narciarze. Bo dobra reklama sprawdzi się bez względu na porę roku. Reklama na plaży wydaje się być idealnym wyborem na przyciągnięcie uwagi turystów, jednak zima jest pod tym względem równie atrakcyjna. Stoki i ośrodki narciarskie są wymarzonym miejscem na umieszczenie nośników i reklam zewnętrznych.

Zimowe nośniki reklamowe

Nośniki reklamowe, które wykorzystujemy zimą, są sprawdzonymi przez nas rozwiązaniami. Proponujemy: billboard na stoku, ławeczkę reklamową i tablicę reklamową. Możemy także podjąć się organizacji eventu zimowego. Jesteśmy doświadczonym zespołem, a dobieranie nośników do lokalizacji to nasza specjalność. Zawsze są one odpowiednio wyeksponowane i czytelne. A dzięki temu pomożemy dotrzeć do nowych odbiorców.

Reklama na stokach narciarskich

Zimą najlepiej sprawdza się reklama w ośrodkach narciarskich i zewnętrzna na stokach narciarskich. Wykorzystujemy tu z powodzeniem:

  • reklamę na oparciu krzesełka wyciągu narciarskiego,
  • pas reklamowy w bramce lub przejściu na stoku,
  • wyklejenie zewnętrzne wagonika gondoli.

Współpracujemy z wieloma stacjami narciarskimi, które będą doskonałym miejscem na Twoją reklamę. A atmosfera przyjemnego wypoczynku pomoże narciarzom w poznaniu Twojej firmy. Dlatego warto wykorzystać wyjątkowe, zimowe warunki otoczenia.

CZAS KAMPANI od 20.12 do 31.03

NOŚNIKI

NOŚNIKI

STACJE NARCIARSKIE

STACJE NARCIARSKIE

LODOWISKA

LODOWISKA

KONSTRUKCJE DOJAZDOWE

KONSTRUKCJE DOJAZDOWE

GADŻETY REKLAMOWE

GADŻETY REKLAMOWE

WAGONIK GONDOLOWY SAUNA

WAGONIK GONDOLOWY SAUNA